האם לחם משמין?

בניגוד למה שרבים חושבים לחם אינו משמין. כיום ניתן לראות אנשים רבים אשר רוצים להוריד במשקל ומחליטים לשם כך לוותר על אכילת לחם תוך מחשבה שהוא הדבר העיקרי שגורם להם להשמין, אך זוהי טעות. לחם הוא חלק חשוב מאוד בתזונה בריאה ונכונה, כך מלמדת השיטה שלנו, והוא יכול לסייע מאוד בתהליך דיאטה.

אז למה כולם חושבים שלחם משמין?

פשוט מאוד: מה שמשמין הוא מה שאוכלים עם הלחם, ולא הלחם עצמו. אם אתם נוהגים למרוח ממרח שוקולד על פרוסות הלחם שלכם, ייתכן שבשוקולד עצמו יש יותר קלוריות ממה שיש בפרוסות הלחם. ולא רק שוקולד, ממרחים רבים אשר מלווים את פרוסות הלחם שלנו מכילים כמות גדולה מאוד של קלוריות ולכן יחד איתם התוצאה היא עליה במשקל. אם אתם רוצים לשמור על תזונה נכונה ולרדת במשקל אל תוותרו על הלחם. כדאי לאכול אותו במידה, ולא עם ממרחים או עם תוספות משמינות. כך הוא אינו משמין ואף מסייע לכם בתהליך ההרזיה.

מעניק תחושה של שובע לאורח זמן

אחד היתרונות הגדולים ביותר של הלחם לדיאטה הוא שהלחם מעניק תחושה של שובע לאורך זמן רב יותר ממאכלים רגילים, במיוחד אם מדובר בלחם מלא. אם אתם מגלים כי לאורך היום אתם משמינים רק מנשנושים ומחטיפים שאתם אוכלים "על הדרך" ומתוך תחושת רעב סגלו לעצמכם הרגל להכניס בבוקר לתיק כמה פרוסות לחם, ותראו כיצד תוכלו לצמצם את האכילה של אותם נשנושים באופן משמעותי במיוחד.

מסייע לחילוף חומרים תקין יותר

עוד יתרון חשוב של הלחם, במיוחד לחם עשיר בסיבים תזונתיים, הוא היכולת שלו לסייע לחילוף החומרים בגוף שלכם, דבר שללא ספק יקל עליכם את ההרזיה המיוחלת.

סגירת תפריט