לייפ פיט – ירידה של עד 8 ק"ג בחודש !

לייף פיט – שיטה שתאפשר לכם להוריד במשקל ולשמר את התוצאות לבדכם לטווח הארוך ! ​
השיטה שלנו התפתחה בעקבות נסיון אדיר הכולל מגוון דיאטות ונסיונות הרזיה, הגיע הזמן שנסיים את המרדף, הגיע הזמן להפסיק להוציא אנרגיה, הגיע הזמן ללייף-פיט!

אז מה מחכה לכם בתוכנית ?

לייף-פיט – השיטה שפיתחתי מאפשרת לכל אחד לפתור את הבעיה על ידי עבודה בשני מישורים מרכזיים:

  • במישור האחד: אנו חותרים לעבר המטרה תוך שילוב תפריט המותאם אישית לצרכים שלך, לאורח החיים שלך ופעילות אירובית מתונה. יחס אישי וזמינות מלאה בכל יום ויום לאורך כל התקופה.
  • במישור השני: תעברו אימון קואוצ'ינג תזונתי תוך כדי התהליך, אני קורא לזה "מיני קורס בתזונה". כך תבינו למה אתם עושים את מה שאתם עושים, בדרך זו נייצר יחד שינוי תפיסתי לגבי מזון וספורט, כך נמחק את ההיגיון הישן ונבנה אחד חדש, בריא ומדויק. התהליך כולל ליווי אישי עד ההגעה למטרה, עד הגשמת החלום!

מיזוג שני מישורים אלה מאפשר לכל אחד מכם לבנות היגיון חדש ותפיסה חדשה ופשוט לבצע שינוי של ממש באורח החיים.

יש לכם תמיד למי לפנות !

בשונה מתהליך שכזה אצל תזונאים שונים שאין למי לפנות במהלך החודש בין פגישה לפגישה, אין את מי לשאול שאלות ואין דרך לקבל מענה למעט בפגישה פעם בחודש וכאן זה נגמר, אני מציע תכנית חדשנית שתאפשר לכם לקבל ליווי אישי על בסיס יום יומי. לאחר בניית תפריט אישי המותאם על פי אורח חייכם, תקבלו ליווי אישי ואפשרות לשאול שאלות ללא הגבלה כל יום ויום במהלך החודש (בשיחה או בווצאפ). השאלות והתשובות המדויקות שתקבלו יהיו ארוכות ומפורטות ויאפשרו לכם להבין בדיוק מה אתם עושים ומה האוכל עושה לגוף שלכם, כך שהשינוי יכנס לכם לתת מודע ויהפוך להיות ההיגיון החדש שלכם.
סגירת תפריט